کاربرد فیبر برای ساخت مبل راحتی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

از گذشته تا به امروز یکی از مهم ترین لوازمی که در دکوراسیون منازل به کار می رود، مبلمانی می باشد که همه جنبه ی کاربردی دارد و هم جنبه ی زیبایی. از این رو در هنگام انتخاب و خرید مبل مورد نظر خود باید دقت کافی را به خرج دهید. انواع مختلفی از مبلمان در بازار وجود دارد که شما می توانید با توجه به نوع دکوراسیون و کاربردتان آن ها را از بازار مبل ملایر خریداری نمائید که شامل مبل راحتی و کلاسیک می باشد.

اما قبل از هرچیز باید بدانید موادی که برای تولید مبل راحتی و یا کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد شامل چه چیزهایی می باشد؟ که مهم ترین آن چوب، فلز، استیل می باشد.

انواع مختلفی از چوب ها در بازار تولید صنایع مبلی وجود دارد که ما در اینجا قصد داریم چندین نوع از آن معرفی نمائیم که یکی از آن ها فیبر می باشد.

فیبر چه چیزی می باشد و در تولید مبل راحتی چه کاربردی دارد؟

آیا تا به حال این سوال برای شما پیش آمده است که تخته فیبر چه کاربردی در ساخت و تولید مبل راحتی و یا کلاسیک دارد و چگونه ساخته می شود؟

در صورتی که تکه های ریز چوب و باریک با یکدیگر ترکیب شوند و به صورت خمیر در آیند آنگاه تشکیل تخته فیبر را خواهند داد. مواد خمیری به وجود آمده با آب ترکیب شده و برای شکل دهی به زیر دستگاه پرس خواهند رفت. به طور معمول تخته فیبرهایی که برای ساخت مبل راحتی و کلاسیک به کار می روند دارای قطر 2 میلیمتر می باشند. انعطاف فیبر نسبت به ورق نئوپان بسیار بیشتر می باشد و در اکثر موارد در پشت محصولات چوبی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

فیبری که برای تولید مبلمان به کار می رود دارای دو مدل اصلی می باشد که مورد استفاده قرار می گیرد و این دو مدل شامل یک رو و دو رو می باشد. به این صورت فیبری که در مدل یک رویی می باشد، یک طرف آن دارای سطح صاف و سیقلی می باشد و طرف دیگر آن دارای فرو رفتگی ریز می باشد. فیبری در مدل دو رو می باشد که هر دو سطح آن صاف باشد.

روکش های مختلفی وجود دارد که بر روی سطح صاف فیبر قرار می گیرد و معمول ترین آن روکش سفید رنگ است که مورد استفاده قرار می گیرد و ساده می باشد.

اطلاعات تماس

از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید ...

09183524158

09385766086

 

moblmohammadi@gmail.com

آدرس

ملاير سه كيلومتري جاده همدان شهرك صنعتي مبلمان انتهاي خيابان دهم
 telegram  instagram  linkedin  twitter  facebook  googlepluse

کلیه محصولات مبل ملایر ثبت شده می باشد،هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت