نو کردن وسایل قدیمی و مبل کلاسیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از ایده های بسیار جالب برای تغییر دکوراسیون وسایل منزل و چیدمان مبل کلاسیک یا راحتی منزلتان بازسازی آن می باشد. با انجام این کار می توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه ی سنگین و خرید مبل کلاسیک جدید و دیگر وسایل منزل، وسایل قدیمی خود را نو نمائید و بتوانید باز هم از آن ها استفاده کنید. تنها کافی است با استفاده از یک سطل رنگ و چندین قلم مو مخصوص به وسایل منزلتان رنگ و روی جدیدی ببخشید، به عنوان مثال می توانید کابینت های منزلتان را رنگ کنید و آن را از حالت قدیمی در بیاورید. در صورتی که مبل کلاسیک شما قدیمی شده است و پایه های آن در اثر ضربات مختلف دچار پریدگی شده است می توانید با جلا دادن و رنگ کردن مجدد و همچنین در صورت نیاز با تعویض پارچه ها آن را به حالت اول دربیاورید. با این حال باز هم باید سعی کنید که در نگه داشتن وسایل منزل خود کوشا باشید.

این نکته را خاطر نشان خواهیم کرد که رنگ آمیزی مبل کلاسیک منزلتان هزینه ی زیادی را در بر ندارد و حتما نیازی نیست که توسط یک متخصص انجام گیرد شما می توانید خودتان در منزل این کار را انجام دهید و دسته ها و پایه های مبل کلاسیک منزلتان را رنگ آمیزی کنید. اما به این موضوع توجه داشته باشید که در بعضی مواقع رنگ آمیزی تنها راه حل کافی برای بازسازی وسایل منزل نمی باشد و ایده های دیگری برای این کار مورد نیاز می باشد.

نو کردن وسایل در واقع کاری لذت بخش می باشد که نیاز به دقت و حوصله دارد. به عنوان مثال در تصویر زیر کنسولی را مشاهده می کنید که با کمی تغییر به یک کنسول نو تبدیل شده است. برای نو کردن کنسول ابتدا باید آن را به خوبی تمیز نمائید و سپس ناصافی های آن را با سمباده رفع نمائید و پس از رنگ آمیزی مجدد اجازه دهید رنگ خشک شود و با برچسب های تزئیینی آن را زیباتر نمائید.

مبل کلاسیک

 

برای آن که بخواهید مبل کلاسیک خود را بازسازی نمائید ابتدا باید آن را به خوبی تمیز کنید و سپس اقدام به حذف رنگ قدیمی و صاف کردن سطح آن نمائید و سپس روی آن را دوباره رنگ کنید و اجازه دهید تا خشک شود. برای آن که مبلمانتان هنوز حالت قدیمی داشته باشد می توانید با استفاده از موم و پارچه روی سطح آن را بکشید و سپس با سایه روشن زدن روی آن حالت آنتیک ترین پیدا خواهد کرد.

در صورتی که می خواهید فضای آشپزخانه ی شما حالت انرژی بخش تری داشته باشد می توانید از چندین رنگ متفاوت استفاده کنید و به آن حالت صمیمی تری ببخشید. صندلی های غذاخوری مانند مبل کلاسیک شما برای نو شدن نیاز به تعویض رنگ دارند، پس می توانید با استفاده از قلم موهای مخصوص برای فانتزی تر کردن آن، صندلی ها را رنگ نمائید.

همچنین یخچال و فریزر از این امر مستثنا نمی باشند و شما می توانید با استفاده از اسپری رنگ های مخصوص آن را رنگ آمیزی نمائید البته رنگ ها باید خاصیت پوشش دهی بالایی داشته باشد و در برابر رطوبت مقاوم باشند. پس از رنگ آمیزی باید حداقل 24 ساعت زمان برای خشک شدن آن وقت بگذارید.

اطلاعات تماس

از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید ...

09183524158

09385766086

 

moblmohammadi@gmail.com

آدرس

ملاير سه كيلومتري جاده همدان شهرك صنعتي مبلمان انتهاي خيابان دهم
 telegram  instagram  linkedin  twitter  facebook  googlepluse

کلیه محصولات مبل ملایر ثبت شده می باشد،هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت