مبل راحتی و دکوراسیون

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

همان طور که می دانید مبلمان با دکوراسیون ارتباط جدایی ناپذیری دارند. چیزی که در طراحی دکوراسیون بیشترین اهمیت را دارد مبلمان می باشد. انواع بسیاری از مبلمان در بازار وجود دارد که ما در این مطلب به مبل راحتی می پردازیم.

رابطه ای که مبل برای دکوراسیون یک خانه دارد مثل کتاب برای کتابدار می باشد و به همان میزان دارای اهمیت می باشد. چیزی که به فضای منزل شما معنا و کاربرد و زیبایی می دهد مبل راحتی است به همین دلیل دکوراسیون کاملا به فضا ارتباط دارد. در این مطلب به این مهم پی خواهیم برد که دکوراسیون چه ارتباطی با فضا خواهد داشت. وجود مبل راحتی یا کلاسیک در دکوراسیون منازل بسیار اهمیت دارد به همین دلیل بایستی نقش مبلمان را در دکوراسیون کاملا مهم دانست. مبل یک عنصر ضروری در بین وسایل دکور داخلی می باشد و همچنین در فعالیت های اجتماعی انسان نقش بسیار مهمی دارد. مبل راحتی یا کلاسیک به تنهایی شیء ای احساسی یا عاطفی نمی باشد اما در صورتی که به صورت دائمی با زندگی انسان تماس داشته باشد، به ابزاری بدل خواهد شد که می توان احساسات را بیان نمود. مبل راحتی یا کلاسیک یا دیگر انواع مبلمان در فضا حکم لباس برای انسان را دارد. مبل نه تنها برطرف کننده ی نیاز آدمی می باشد بلکه انعکاس دهنده ی ویژگی ساکنان آن محیط، کیفیت فرهنگی و سلیقه ی زیبایی شناسی می باشد. مبلمان به فضای خانه ی شما شخصیت داده و اولین قدمی که می توانید برای دیزاین دکوراسیون خود بدهید پیدا کردن یک دست مبل راحتی یا کلاسیک مناسب برای فضا می باشد.

رابطه ی مبلمان با دکوراسیون

وجود مبل راحتی یا کلاسیک در دکوراسیون از دو منظر بسیار مهم می باشد؛ اولین آن عملکردی می باشد. کسی که در منزل خود مبل راحتی یا کلاسیک داشته نیاز اساسی او برطرف خواهد شد. دوم از منظر زیبایی شناسی می باشد. ملزوماتی که در طراحی هر نوع مبلی وجود دارد چه مبل راحتی یا کلاسیک از طراحی دکوراسیون جدایی ناپذیر می باشد و این دو کاملا به هم مرتبط می باشند زیرا با توجه به سبک و سیاق دکوراسیون می توان سبک مبلمان را انتخاب نمود. در صورتی که بخواهید دید شفاف تری به ارتباط بین سبک دکوراسیون و مبلمان پی ببریم می توانیم از اصطلاح سخت افزار و نرم افزار استفاده کنیم. به گونه ای که دکوراسیون نرم افزار و مبل راحتی یا هر نوع مبل دیگر سخت افزاز آن محیط می باشد و عملکرد و زیبایی هریک توام با یک دیگر می باشند.

مبل راحتی یا هر نوع مبل دیگر یک محصول صنعتی می باشد که به وسیله ی یک سری از طراحان، طراحی شده است و یا به صورت دستی نیز تولید خواهد شد. مبلمان در کل برای حمایت از فعالیت های انسان تولید گردیده است و در واقع یک محصول کاملا کاربردی می باشد. کسی که می خواهد دکوراسیونی را طراحی کند یا از مبلمانی که در آنجا قرار دارد استفاده می کند یا یک دست مبل جدیدی را انتخاب خواهد کرد. حتی در اغلب موارد آن مبل با توجه به سبک، محیط و ایده ی طراح نیز سفارش داده خواهد شد.

شما در فروشگاه مبل ملایر می توانید مبلمان مورد نظر خود را با توجه به سبک و سیاق منزلتان خریداری نمائید حتی می توانید سفارش مبل مورد نظر خود را به طراحان ما نیز بسپارید.

اطلاعات تماس

از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید ...

09183524158

09385766086

 

moblmohammadi@gmail.com

آدرس

ملاير سه كيلومتري جاده همدان شهرك صنعتي مبلمان انتهاي خيابان دهم
 telegram  instagram  linkedin  twitter  facebook  googlepluse

کلیه محصولات مبل ملایر ثبت شده می باشد،هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت