مبل راحتی در دکوراسیون پذیرایی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از مکان هایی که در خانه می توان بیشتر مبل راحتی یا دیگر وسایل دکوراسیون را در آن جا داد پذیرایی می باشد. به دلیل آن که اتاق پذیرایی و سالن نشیمن محیطی می باشد که در آن بیشتر اعضای خانواده دور هم گرد می آیند و بسیاری از افراد در آن جا حضور دارند. وسایل و لوازمی که در این محیط ها می توان قرار داد شامل مبل راحتی، کلاسیک و لوازم صوتی و تصویری و میز می باشد که می توان وسایل مرتبط مانند قفسه ی کتاب و قاب عکس و اشیاء دکوراتیو و بسیاری از یادگیری ها را در آنجا قرار داد.

دکوراسیون قوانین بسیار متفاوتی دارد که در صورت رعایت آن دکوراسیون پذیرایی شما به یک دکوراسیون ایده آل بدل خواهد گشت که این قوانین می تواند شامل چیدمان فرم مبل ها و فاصله ی نور بین آن ها و همچین ابعاد مبل راحتی شما در سالن پذیرایی و استفاده ی صحیح از پارچه ها و مبلمان متحرک باشد  و حتی فرش باشد که باز هم موارد بسیاری در این امر وجود دارد.

اصول دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی اصول مختلفی دارد که با توجه به محوریت عملکردی که دارد طراحی های بسیار متفاوتی دارد. سالن پذیرایی و اتاق نشیمن فضایی می باشد که اعضای خانواده و میهمانان در آنجا دور هم جمع می شوند و به تماشای تلویزیون، گفتگو و غذا خوردن و ... می پردازند به همین دلیل این گونه فضاها منعکس دهنده ی شیوه ی زندگی و شخصیت آن افراد می باشد. به همین دلیل فضایی باید باشد که در عین راحتی کاملا زیبا و شیک باشد.

در ایران خانواده ها با توجه به فرهنگ کشورشان منازل خود را طراحی می کنند به همین دلیل چیدمان مبل راحتی و دیگر وسایل دکور منازل باید به تبع فرهنگ خود ایرانی ها باشد. در پذیرایی دکوراسیون باید به گونه ای باشد که شرایط مناسب برای جمع شدن اعضای خانواده باشد و مبل راحتی و دیگر وسایل دکور چینش مناسبی داشته باشند. به عنوان مثال، بهترین حالت چیدمان مبل راحتی یا کلاسیک در سالن نشیمن یا پذیرایی به صورت دایره وار یا مربع مانند می باشد تا روی نقطه ی کانونی تمرکز داشته باشد. به گونه ای که وسایل در جایی قرار نگرفته باشند که مسیر رفت و آمد را بگیرد و در هنگام عبور افراد، تمرکز افراد روی تماشای تلویزیون یا صحبت کردن به هم نریزد.

دکوراسیون پذیرایی

در ایران بیشتر دکوراسیون سالن پذیرایی و اتاق نشیمن به صورت سنتی می باشد و دکوراسیون آن کاملا به نوع و چیدمان مبلمان و فرش بستگی دارد. رنگ دیوار در سالن پذیرایی عموما سفید یا خنثی می باشد. امروزه به دلیل آن که فضای آپارتمان ها کوچک می باشد به همین دلیل بهتر است از مبل راحتی شیک و کم حجم استفاده کنید. بهتر است از فرش یا پرده ای استفاده کنید که کاملا متناسب با فرش های ایرانی باشد.

شما می توانید در فروشگاه مبل ملایر با توجه به نوع دکوراسیون اتاق پذیرایی و نشیمن خود مبلمان راحتی یا کلاسیک مورد نظر خود را خریداری نمائید.

اطلاعات تماس

از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید ...

09183524158

09385766086

 

moblmohammadi@gmail.com

آدرس

ملاير سه كيلومتري جاده همدان شهرك صنعتي مبلمان انتهاي خيابان دهم
 telegram  instagram  linkedin  twitter  facebook  googlepluse

کلیه محصولات مبل ملایر ثبت شده می باشد،هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت