مبل تختخواب شو

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

مبلمان تختخواب شو


مبلمان تختواب شو جز كابردي ترين نوع مبلمان مي باشند.


امروزه با كوچك تر شدن فضاي داخلي خانه ها تقاضا براي اين نوع مبلمان بسيار زياد شده است .

 

با استفاده از اين مبل ميتوان از فضا حداكثر استفاده را برد ! به اين صورت كه در زماني كه نياز است به تختخواب تبديل مي شود و زماني كه از حالت

 

تخت خواب استفاده نمي شود به مبل تبديل مي شود .


از اين نوع مبل در اروپا و آمريكا استفاده زيادي مي شود و دليل ان هم اين است كه مشترياني كه از ان مبلمان استفاده مي كنند هم فضاي كوچكي در اختيار دارند و هم ميخواهند نهايت استفاده را از فضاي موجود ببرند .


خود مبلمان تخت خواب شو در چند نوع مختلف در بازار موجود مي باشند .


بعضي از اين مدل ها نياز است تا براي تبديل مبل به تخت خواب دسته ها ، پشت سري ها و كف را هر كدام جداگانه تغيير حالت دهيم .

 

اما برخي ديگر از اين نوع مبلمان كافيست كه فقط كفي را تغيير حالت داده تا مبل به تخت خواب تبديل شود نوع ديگري نيز وجود دارد كه از بقيه  پيچيده تر است  و به صورت  اتوماتيك و با بهره گرفتن از نيروي الكتركي كار مي كند و شما با فشردن

 

يك دكمه مبل را تبديل به تخت خواب مي كنيد و برعكس اما در ذهن خريداران اين سوال پيش مي ايد كه طول عمر اين مبلمان تخت خواب شو چقدر است ؟


و نگران هستند كه هزينه اي كه ميكنند به خوبي جواب مي گيرند يا خير .


شايان ذكر است كه تمامي اتصالات و لولا ها از بهترين مواد ساخته شده و از برترين نوع طراحي بهره مي برند تا هم طول عمر كالا افزايش يابد و هم رضايت مندي مشتري را به دنبال داشته باشند.


لازم به ذكر است قبل از خريد اندازه مبلمان و فضايي كه لازم دا رد را اندازه بگيريد تا بتوانيد بهترين نوع را انتخاب كنيد تا سطح رضايت مندي بسيار بالا باشد .


چند نكته وجود دارد كه در زمان خريد مبل مخصوصا مبل تخت خواب شو بايد به آن توجه كرد .


اولين نكته كيفيت مبل ميباشد شما بايد دقت كنيد كه كلاف فلزي است يا چوب كه اگر چوب بود  اطمينان حاصل كنيد كه چه چوبي به كار رفته و رطوبت نداشته باشد .

 

 

كه اگر چوب رطوبت داشته باشد اين امكان وجود دارد كه كلاف تغيير شكل جزيي داشته باشد و يا خوب به هم متصل نشود البته امروزه به ندرت پيش مي آيد كه چوب با رطوبت در ساخت مبلمان استفاده كنند.


نكته بعدي كه حائز اهميت است رنگ مبلمان است . پيشنهاد مي شود كه رنگي را براي اتاق خواب استفاده كنيد كه آرامش بخش باشد .

 

البته به تنهايي رنگ مبلمان نميتواند فضاي آرامش بخشي را به اتاق خواب ببخشد ولي نقش كليدي را ايفا مي كند . پس شما نياز داريد تا رنگ ديوار ها و بقيه دكور را نيز درست انتخاب كنيد .   

 

شما عزيزان ميتوانيد جهت خريد مبلمان تختخواب شو به مبل ملاير مراجع نمايد اين شهر بيشترين توليدات مبلمان با تنوع بالا را دارد .ملاير شهر ملي مبل و منبت كشور است.

اطلاعات تماس

از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید ...

09183524158

09385766086

 

moblmohammadi@gmail.com

آدرس

ملاير سه كيلومتري جاده همدان شهرك صنعتي مبلمان انتهاي خيابان دهم
 telegram  instagram  linkedin  twitter  facebook  googlepluse

کلیه محصولات مبل ملایر ثبت شده می باشد،هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت