روش ست کردن انواع مبل کلاسیک با دکور منزل

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ست کردن مبل کلاسیک یا راحتی با دکوراسیون منزل یکی از راه حل هایی می باشد که می توانید با آن دکور منزل خود را زیباتر کنید. شما می توانید با توجه به سبک دکور خود، نوع مبل کلاسیک مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

مبل کلاسیک خود را با دکوراسیون منزلتان ست کنید

شاید این موضوع برای شما نیز جالب باشد که هرکدام از مبلمانی که در منزلتان مدت هاست از آن استفاده می کنید دارای نام مخصوصی می باشند. این مطلب برای کسانی می باشد که می خواهند با مبل کلاسیک منزل خود بیشتر آشنا بشوند و در هنگام خرید آن حرفه ای تر عمل کنند.

مبلمان رکلاینر، مبلمانی برای خانه های مدرن

مبلمان رکلاینر و مبل های راحتی از جمله مبل هایی می باشند که دارای تکیه گاه متحرک و تطبیق پذیر می باشند که استراحتگاه آن به گونه ای قابل تنظیم می باشد که بتوان پاها را روی آن قرار داد. این گونه ها مبل ها دارای موتوری می باشد که عملیات و ساز و کار آن با این موتور انجام می شود. شما حتی می توانید با استفاده از کنترل از راه دور، هرگونه که مایلید آن را تنظیم نمائید.

آشنایی با انواع مبل کلاسیک و مدل های آن

مبل کلاسیک سالنی برای خانه های مدرن

مبل کلاسیک سالنی از جمله مبل هایی می باشند که دارای صندلی کوتاه و بدون دسته هستند. این گونه مبل ها دارای نشیمنگاه بسیار راحتی می باشند و نشستن روی آن بسیار خوشایند می باشد. پایه های چوبی این مدل از مبل کلاسیک کوتاه است و در واقع بیشتر به بدنه ی اصلی مبل متصل می باشد. حتی در اغلب موارد این گونه مبل کلاسیک، دارای پایه های استیل نیز می باشند.

اغلب مبل کلاسیک سالنی برای خانه های مدرن مناسب می باشد و پایه های آن کوتاه می باشد.

مبل کلاسیک هتلی برای خانه های معاصر و مدرن

جلوه ی ظاهری این گونه مبل ها بسیار ساده می باشد و دارای خطوطی ملایم است. به طور معمول از مبل کلاسیک هتلی برای لابی هتل ها استفاده می شود. این گونه مبلمان دارای دو روکش می باشند که یک روکش به صورت سرتاسر برای خود مبل و دیگری به عنوان محافظ در زیر آن قرار خواهد گرفت. معمولا تکیه گاه مبل کلاسیک هتلی به صورت زاویه دار می باشد. دسته ی این نوع مدل از مبلمان روکش دار می باشد که پایه ی آن صاف و چوبی می باشد.

خانه هایی که دارای سبکی معاصر و مدرن می باشند مناسب برای مبل کلاسیک هتلی هستند و می توان از آن ها در لابی هتل ها استفاده کرد.

شما می توانید به راحتی در فروشگاه مبل ملایر، انواع مبلمان رکلاینتر، هتلی، سالنی، توکسدو و لوئیس را انتخاب نموده و با توجه به نوع سبک دکوراسیون خود آن را خریداری نمائید.

اطلاعات تماس

از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید ...

09183524158

09385766086

 

moblmohammadi@gmail.com

آدرس

ملاير سه كيلومتري جاده همدان شهرك صنعتي مبلمان انتهاي خيابان دهم
 telegram  instagram  linkedin  twitter  facebook  googlepluse

کلیه محصولات مبل ملایر ثبت شده می باشد،هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت