راهنمای جامع برای چیدمان مبل راحتی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

منزل شما مکانی می باشد تا افراد خانواده بتوانند در آنجا اوقات خود بگذرانند و در خانه ی خود می توانید با کسانی که دوستشان داربد خاطرات زیادی را ثبت نمائید. هزینه ای که بابت اجاره خانه یا خرید آن می پردازید چه قدر می باشد؟ آیا مبل راحتی یا کلاسیکی که برای منزلتان خریداری می کنید دارای کیفیت مطلوبی می باشند؟ چه هزینه ای برای خرید مبلمان منزلتان پرداخته اید؟ به طور حتم هزینه ی قابل توجهی را برای آن پرداخت کرده اید. در واقع سرمایه گذاری که برای یک خانه انجام می شود چه مالی، چه عاطفی و روانی باید دارای دوام و ماندگاری بالایی باشد.

توازن بین قطعات مختلف مبل راحتی

در صورتی که قصد دارید مبل راحتی خود را در اتاق خواب قرار دهید پس بهتر است قطعه ای از آن را در جلوی تخت خواب قرار دهید که ضروری می باشد و آن در مقابل تخت قرار دهید. این امر باعث می شود توازن زیادی بین وسایل اتاق خواب ایجاد شود. در صورتی که در اتاق خوابتان دو قطعه از مبل راحتی بزرگ را در کنار هم قرار دهید باعث می شود شما احساس ناخوشایندی پیدا کنید و حس کنید اتاق دچار شلوغی و بهم ریختگی زیادی شده است.

• کمدهای چوبی و بزرگ
• میز آرایش با آینه
• تلویزیون های بزرگ
• صندلی راحتی

در صورتی که مبل راحتی شما دارای چندین قطعه ی بزرگ می باشد باید در هنگام چیدمان منزلتان، توازن را به خوبی رعایت کنید. به طور مثال اگر قطعات شما شامل کمد، صندلی های راحتی و تخت خواب است می توانید آن را به صورت مثلثی مانند بچنید. در صورتی که به غیر از تخت خواب قطعات بزرگ دیگری برای مبل راحتی داشته باشید آن وقت چه فکری باید کرد؟ خوب شکی در این موضوع نیست که اگر تعداد قطعات زیاد باشد توازن بهم خواهد خورد. به همین دلیل در صورتی که قصد خرید مبل راحتی را دارید با مدلی را انتخاب کنید که با آن بتوانید توازن را در اتاق خود ایجاد کنید. وجود یک میز کوچک و همچنین قطعه ای بزرگ از آثار هنری می تواند باعث حفظ تعادل گردد. این شیوه به خصوص در فضاهای کوچک نیز به خوبی قابل انجام می باشد. این که بدانید چگونه مبل راحتی خود را در منزل چیدمان کنید در واقع کار بزرگی است که می توانید انجام دهید. در صورتی که تخت در جایگاه مناسبی قرار گرفته باشد و به خوبی چیدمان شده باشد می توانید سایر وسایل را هم به راحتی چیدمان کنید.

حذف بهم ریختگی ها

فضای زیر تخت را به حداکثر برسانید: بهتر است یا از تخت کشو دار استفاده کنید یا در صورتی که تخت خواب شما دارای ارتفاع بلندی می باشد می توانید از کشوهای مخصوص برای این کار استفاده کنید.

کمد را مرتب کنید: ساماندهی وسایل خود با استفاده از یک کمد جمع و جور می تواند کمک بسیاری به شما بکند. با تهیه ی یک کمد می توانید در صورتی که وسایل اضافی در اتاق خود دارید آن را در کمد جاسازی کنید.

استفاده از انواع مبل راحتی و کلاسیک با موارد مصرف متعدد در اتاق خواب می تواند کمک بسیاری به شما در ایجاد فضا سازی بکند.

شما در فروشگاه مبل ملایر می توانید مبلمانی انتخاب نمائید که به راحتی بتوانید قطعات مختلف آن را در اتاق خواب خود جای دهید و به نوعی چیدمان کنید که فضای اتاق شما را زیباتر نشان دهد در صورتی که مواردی که در این مطلب گفته شد را رعایت کنید می توانید مبلمان خود را به راحتی چیدمان کنید.

 

اطلاعات تماس

از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید ...

09183524158

09385766086

 

moblmohammadi@gmail.com

آدرس

ملاير سه كيلومتري جاده همدان شهرك صنعتي مبلمان انتهاي خيابان دهم
 telegram  instagram  linkedin  twitter  facebook  googlepluse

کلیه محصولات مبل ملایر ثبت شده می باشد،هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت