دکوراسیون فروشگاه مبل راحتی به سبک منازل

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

زمانی که شما قصد خریداری مبل راحتی را نیز دارید بایستی به فروشگاه ها و گالری های مختلف فروش مبلمان مراجعه کنید که انجام این کار بسیار زمان بر می باشد و با توجه به تنوعی که در محصولات مبل راحتی یا کلاسیک وجود دارد افرادی را که قصد خرید مبل راحتی دارند با چالش بسیار بزرگی مواجه کرد. در صورتی که فضای گالری که در آنجا مبل راحتی یا کلاسیک چیدمان می شود به صورت اصولی باشد، مشتری می تواند انتخاب آسان تری در این زمینه داشته باشد. با این وجود قدرت تمرکز و تصمیم گیری وی در زمینه ی انتخاب و خرید مبل کلاسیک بالاتر می رود و مشتریان می توانند خرید مناسب تری در این زمینه داشته باشند. در مطالب قبلی مواردی در خصوص نکات طراحی دکوراسیون منازل گفته شد اما این بار قصد داریم درباره ی دکوراسیون داخلی گالری مبل راحتی صحبت هایی داشته باشیم.

تفکیک فضای گالری

متراژ فضای گالری از جمله مهم ترین مواردی است که در گالری مبل راحتی مورد توجه قرار می گیرد. به خصوص اگر صحبت طراحی تخصصی در میان باشد فضای کوچک هم می تواند در این زمینه تاثیرگذار باشد. در واقع در طراحی گالری مبل، کنترل فضا باید در نظر گرفته شود. در واقع به این صورت که در گالری به صورت اصولی باید فضاسازی صورت گیرد و یا حتی در صورت امکان می توان به بخش های کوچک تر آن را تفکیک نمود. فضای گالری مبل راحتی بایستی به گونه ای باشد که محیطی شبیه به محیط منزل را تداعی کند. در صورتی که گالری فروش مبلمان به این صورت طراحی گردد آنگاه برای مشتری جلوه ی مبلمان در منزل را تداعی می کند.

تنوع در فضا سازی

ترفندهای مختلفی برای فضا سازی در هنگام چیدمان مبل راحتی و طراحی دکوراسیون گالری فروش مبلمان وجود دارد. تفکیک فضا از روش های بسیار کاربردی می باشد که در اینجا مورد استفاده قرار می گیرد و می توان برای این کار از مصالح متنوع استفاده کرد و آن را در بخش های مختلف قرار داد. به عنوان مثال در گالری می توان در یک بخش از آن از پارکت برای کف استفاده کرد و در بخش دیگر از سرامیک استفاده نمود.

اختلاف در سطح گالری در بخش های مختلف آن هم می تواند ایده ی مناسبی برای این کار باشد و در واقع فضای گالری مبل راحتی به قسمت های کوچکتر تقسیم بندی خواهد شد. یک ترفند دیگری که می توان از آن به عنوان راه حل کاربردی استفاده کرد؛ به کار بردن دیوارهای جداکننده ی چوبی می باشد. استفاده از این دیوارها مزایای بسیاری دارد از جمله آن که به محیط گرمای بسیاری می بخشد و از سوی دیگر فضا را به صورت مناسبی تفکیک خواهد کرد.

موکت، انتخاب هوشمندانه

در مطالب قبلی ذکر شد که استفاده از کفپوش های متنوع می تواند در تفکیک کردن فضای گالری مبل راحتی موثر باشد. یکی دیگر از راه حل هایی که می توان با فضای گالری را جداسازی نمود موکت کردن سطح آن می باشد که ویژگی منحصر به فردی را به فضای گالری خواهد داد. یکی از این ویژگی های بارز حذف آواها اضافی می باشد به آن معنا که دیگر صدای کفش شنیده نخواهد شد و با این وجود تمرکز مشتری در هنگام خرید و انتخاب مبل راحتی یا کلاسیک از بین نخواهد رفت.

در بازار مبل ملایر بسیاری از فروشگاه های مدرن فروش مبلمان وجود دارد که دارای طراحی و بسیار اصولی می باشند همچنین  شما می توانید از بسیاری فروشگاه های مختلف در شهرستان ها، مبلمان ملایر را خریداری کنید.

اطلاعات تماس

از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید ...

09183524158

09385766086

 

moblmohammadi@gmail.com

آدرس

ملاير سه كيلومتري جاده همدان شهرك صنعتي مبلمان انتهاي خيابان دهم
 telegram  instagram  linkedin  twitter  facebook  googlepluse

کلیه محصولات مبل ملایر ثبت شده می باشد،هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت