تزئین دیوار پشت مبل راحتی با استفاده از سبدهای رنگی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از قسمت های بسیار مهم در خانه دیوارها می باشند که به فضای خانه شخصیت می دهند. در صورتی که دیوار خانه خالی و بدون هیچ گونه دیزاینی باشد آنگاه فضای دکوراسیون را سرد و کسل کننده خواهد کرد. یکی از راه هایی که می توانید به ظاهر معناداری را به دکوراسیون خانه ی خود بدهید تزیین دیوارهای خالی پشت مبل راحتی می باشد. فضای خالی دیوار در منزل این امکان را به شما خواهد داد که ایده های خلاقانه ی خود را به اجرا در بیاورید. در صورتی که بخواهید می توانید دیوار پشت مبل راحتی را با بوم های نقاشی، سبد رنگی و قابی از برگ های خشک شده و یا هر چیز دیگری که به سلیقه ی شما باشد برای تزیین دیوار استفاده کنید. ایده های خلاقانه و بسیاری برای تزئین دیوار پشت مبل راحتی وجود دارد که می توانید از آن ها بهره بگیرید.

1-فضای دیوار در پشت مبلمان راحتی

امکان دارد زمانی که شما به دیوار پشت مبل راحتی نگاه می کنید به این فکر کنید که چه تغییراتی را در آن انجام دهید تا دیوار منزل شما دارای ظاهری جدید و جذاب گردد. در صورتی که کمی ابتکار داشته باشید و خلاقیت به خرج دهید می توانید دیوار پشت مبل راحتی خود را از سادگی در بیاورید و آن را دیزاین کنید. حتی شما می توانید با یک رنگ آمیزی ساده تنوع خوبی ایجاد کنید و از بودن در آن فضا لذت ببرید.

2-استفاده از سبدهای رنگی برای دیوار خالی پشت مبل راحتی

برای آن که دکوراسیون زیبا و خاصی را به منزل خود بدهید گاهی لازم است شجاعت به خرج دهید و تغییراتی را اعمال کنید که چهارچوب های معمول خارج می باشد. یکی از رایج ترین روش های برای پر کردن دیوار خالی استفاده از قاب عکس های متفاوت می باشد اما باید در این مورد خلاقیت بسیاری نیز به خرج دهید. به عنوان مثال یکی از ایده های بسیار خوبی که می توانید برای تزئین دیوار پشت مبل راحتی بدهید استفاده از سبد های رنگی می باشد که با نصب آن در اندازه های متفاوت دیوار خالی زیباتر خواهد شد. در واقع دست شما در چیدمان این سبدها باز می باشد و نیازی ندارد تا بخواهید آن ها را به طور منظم روی دیوار نصب کنید در صورتی که این سبدها به صورت نامرتب روی دیوار پشت مبل راحتی نصب شده باشد آنگاه ظاهر زیباتری به دیوار خانه خواهد داد.

در فروشگاه مبل ملایر می توانید انواع مبلمان راحتی و کلاسیک را برای منازل خود خریداری کنید که به با هر سبک دکوراسیونی مناسب می باشد.

اطلاعات تماس

از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید ...

09183524158

09385766086

 

moblmohammadi@gmail.com

آدرس

ملاير سه كيلومتري جاده همدان شهرك صنعتي مبلمان انتهاي خيابان دهم
 telegram  instagram  linkedin  twitter  facebook  googlepluse

کلیه محصولات مبل ملایر ثبت شده می باشد،هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت