انتخاب پارچه برای انواع مبل کلاسیک و راحتی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در صورتی که قصد دارید پارچه ای را برای مبل کلاسیک خود خریداری کنید باید نکات بسیار مهمی را در نظر داشته باشید. در هنگام خرید مبلمان به اولین چیزی که باید بسیار توجه داشته باشید سبک و مدل آن مبل کلاسیک یا راحتی می باشد و دوم جنس و رنگ پارچه از مهم ترین موارد در انتخاب مبل و پارچه ی آن می باشد.

انتخاب پارچه روی مبلی برای انواع مبل کلاسیک و راحتی

یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین راه های تغییر دکوراسیون منزل، تغییر پارچه های رومبلی آن می باشد. در واقع انتخاب پارچه ی رومبلی یکی از مواردی است که کاملا براساس سلیقه صورت نمی گیرد، بلکه فاکتورها و معیارهایی نیز وجود دارد که علاوه بر سلیقه، نیز کاملا دخیل می باشند.

قبل از آن بخواهیم رنگ پارچه ی مبل را عوض نمائیم باید به این موضوع توجه داشته باشیم که دکوراسیون خانه و مبلمان در چه سبکی قرار دهند. به عنوان مثال کسی که مبل کلاسیک را برای منزل خود خریداری می کند دارای سبک خاصی می باشد که نوع دکوراسیون و همچنین رنگ پارچه ی مبل و دیگر وسایل باید با توجه به آن تهیه شود.

در واقع بیشتر منازل در ایران دارای سبکی کلاسیک و مدرن یا تلفیقی از هر دو می باشند.

در واقع اگر سبک دکوراسیون منزل کلاسیک باشد بهتر است برای آن مبل کلاسیک و سلطنتی خریداری گردد. این گونه مبل ها به خاطر ظاهربرزگ و حجم زیادی که دارند مناسب برای منازلی می باشند که دارای متراژ بزرگ هستند. برای منازلی که دارای فضای کوچک می باشند اگر مبل کلاسیک در آن دارید بهتر است پارچه ی ساده ای را برای مبلمان خود انتخاب کنید زیرا پارچه های طرح دار مناسب برای فضاهای باز و بزرگ می باشد.

شما می توانید برای آن که محیط خانه ی خود را روحبخش تر کنید، در صورتی که مبل کلاسیک شما ساده است می توانید از کوسن های طرح دار استفاده کنید.

منطقی ترین حالت ممکن برای تغییر دکوراسیون منزل با فضای بزرگ این است که از مبل کلاسیک با پارچه ی  طرح دار استفاده شود. البته منظور از طرح چیزی می باشد که به سبک و سیاق دکور منزل شما هماهنگ باشد و آن را شلوغ و بدریخت نکند. در واقع پارچه های طرح داری وجود دارند که آنقدر طرح شلوغی و پر زرق و برقی دارند که تنها مناسب برای مدل های خاصی از مبلمان می باشند و باید با تلفیق با پارچه ی ساده تعادل را به دکور منزل برمیگرداند.

شما می توانید از فروشگاه مبل ملایر انواع مبلمان را با پارچه های جنس مرغوب و متناسب با مدل مبلمان و دکوراسیون خود تهیه نمائید.

اطلاعات تماس

از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید ...

09183524158

09385766086

 

moblmohammadi@gmail.com

آدرس

ملاير سه كيلومتري جاده همدان شهرك صنعتي مبلمان انتهاي خيابان دهم
 telegram  instagram  linkedin  twitter  facebook  googlepluse

کلیه محصولات مبل ملایر ثبت شده می باشد،هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت